Jakie Lego Duplo dla 2-latka?

Duplo są to klocki stworzone dla najmłodszych użytkowników produktów Lego. To doskonała zabawka dla każdego dwulatka. Podpowiadamy jakie zestawy warto kupić małemu budowniczemu.

Zestawy ogólne na początek

Lego Duplo, jak wiadomo, sprzedawane są w zestawach. Wybierając pierwsze klocki dla swojego dziecka warto postawić na zestaw zawierający wiele klocków jak najbardziej zróżnicowanych. Producenci Lego Duplo stworzyli kilka zestawów klocków dla najmłodszych dzieci, które stanowią doskonałą bazę do nauki budowania. Duża ilość uniwersalnych klocków pozwala na tworzenie budowli z bardzo wielu dziedzin. Klocki te nie ograniczają w żaden sposób wyobraźni małego budowlańca. Wybierając pierwsze klocki z serii Lego Duplo warto postawić na zestawy „Pudełko z serduszkiem” oraz „Pudełko z klockami”.

Lego Duplo Kreatywne zwierzątka

Zestawy uniwersalnych klocków pozwalają stworzyć dziecku mały świat. Może z nich zbudować domy, wieże, szkołę czy komisariat policji. Po zbudowaniu miasta warto zadbać o to, aby znaleźli się w nim mieszkańcy. Aby zapełnić miasteczko można nabyć zestaw Lego Duplo „Kreatywne zwierzątka”. Znajdują się w nim klocki, z których można zbudować żyrafę czy małpkę lub stworzyć swoje własne, niezwykłe zwierzęta.

Miasteczko

Kolejnym zestawem klocków Duplo wartym polecenia jest „Miasteczko”. Kolorowe pudełko kryje w sobie wiele ciekawych budowli, wśród których znajduje się między innymi warsztat samochodowy i piekarnia. W zestawie jest też samochód i klocki przedstawiające produkty spożywcze. W miasteczku nie może oczywiście zabraknąć mieszkańców, stąd też pudełko zawiera figurki lekarza, piekarza, mechanika oraz mamy z dzieckiem.

Bajkowy świat Disneya

Firma Lego od wielu lat produkuje zestawy klocków nawiązujących do filmów Disneya. Również w przypadku Lego Duplo można znaleźć wiele zestawów klocków, które przedstawiają bohaterów ulubionych kreskówek. Wśród bajkowych zestawów warto wyróżnić zestaw „Sala balowa Belli”, w której znajdują się postacie z bajki Piękna i Bestia. Kiedy już wspólny taniec z Bellą zmęczy malca może wybrać się w odwiedziny do Elsy i Olafa. Zestaw „Popołudniowa herbatka u Elsy i Olafa” to nawiązanie do uwielbianej przez dzieci bajki „Kraina Lodu”.

Bohaterzy Marvela

Księżniczki z bajek Disneya z pewnością zachwycą wiele dziewczynek, ale chłopcy niekoniecznie chcą bawić się w bal czy brać udział w eleganckim popołudniowym przyjęciu. Większość małych mężczyzn woli być bohaterami z filmów Marvela. Dlatego powstały również zestawy klocków Lego z typowo chłopięcymi klockami, wśród których prym wiedzie „Kwatera główna Spider-Mana”. Większość chłopców marzy, aby mieć tak wiele przygód jak ich ulubiony bohater.

Klocki Lego Duplo to zabawka dla małych dzieci. Wybierając dla swojej pociechy pierwsze klocki warto postawić na zestaw uniwersalny, który zawiera dużo różnych klocków. Dzięki różnorodności elementów dziecko może tworzyć dowolne budowle bez żadnych ograniczeń. Kiedy zaczyna brakować klocków warto poszerzać kolekcję o zestawy związane z ulubionymi bajkami dziecka.

 

 

 

 

 

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij