Detektor tętna płodu – rozwiązanie na wyjazdy i nie tylko

Detektor tętna płodu – rozwiązanie na wyjazdy i nie tylko

Zbliżający się czas wzmożonych wyjazdów na dłuższe urlopy, ale i wymarzone wakacje, to okres intensywnych przygotowań. Planowanie obejmuje nie tylko szukanie odpowiedniego miejsca na urlop, pakowanie czy ustalenia z bliskimi, którzy byliby w stanie przypilnować domu pod nieobecność. O wiele dodatkowych elementów muszą zadbać przyszłe mamy.

Na wakacyjne wyjazdy doskonałym rozwiązaniem staje się detektor tętna płodu. Dla przyszłych mam to gwarancja spokojnego wypoczynku, ponieważ daje możliwość regularnego odsłuchu pracy serca maluszka. Detektor tętna płodu pozwala na monitorowanie małego serduszka już od 9. tygodnia ciąży. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, jest bardzo łatwy w użyciu, wręcz przyjemny, a daje niesamowity komfort psychiczny tak przyszłej mamie, jak i tatusiowi.

Oferowany detektor tętna płodu jest równie profesjonalny, co sprzęty użytkowane w placówkach szpitalnych. Biorąc pod uwagę jednak, że jest to urządzenie, które może kosztować nawet kilkaset złotych, a rodzice już na etapie ciąży zmagają się z wysokimi wydatkami, zdecydowanie lepszą opcją jest wypożyczenie urządzenia. 2-tygodniowy czas wypożyczenia to koszt jedynie 80 zł, natomiast chęć przedłużenia tego terminu to 10 zł za każdy kolejny tydzień.

Jak działa wypożyczalnia? Na stronie https://www.rentmama.pl/ należy złożyć zamówienie, a już na drugi dzień może zostać dostarczony detektor tętna płodu. Urządzenie trafia do rąk zainteresowanych rodziców następnego dnia, jeśli zamówienie zostało złożone do godziny 15:30. Przesyłki realizowane są również w sobotę, natomiast zwrot urządzenia następuje na koszt firmy. Żadnych ukrytych kosztów czy też kaucji zwrotnej, a przedłużenie czasu wypożyczenia detektora, może nastąpić w dowolnej chwili.

Prostotę użytkowania detektora, jego nieporównywalnie lepsze działanie w stosunku do tańszych zamienników oferowanych na aukcjach, a przede wszystkim poczucie spokoju i bezpieczeństwa, że maluszek prawidłowo się rozwija, doceni każda przyszła matka.

W porozumieniu z www.rentmama.pl przygotowaliśmy dla Was zniżkę 10% na wypożyczenie detektora tętna płodu po wejściu z linku: www.rentmama.pl/polecam/dzieciuchowo

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij