Pomysły na prezenty świąteczne dla młodszego brata

Pomysły na prezenty świąteczne dla młodszego brata

Oryginalne prezenty na święta w postaci wyjątkowych przeżyć na długo pozostaną w pamięci. Młodszemu bratu na gwiazdkę można ofiarować, np.: lot w tunelu aerodynamicznym, przejażdżkę psim zaprzęgiem, zajęcia z robotyki czy kurs wspinaczki lub jazdy konnej.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Inspiracji na oryginalne prezenty pod choinkę można szukać na stronie internetowej: prezentmarzen.com. Lot w tunelu aerodynamicznym to spełnienie dziecięcych marzeń o lataniu. Z urządzenia, przeznaczonego do treningu skoczków spadochronowych, mogą korzystać już czterolatkowie. W tubie wytwarzane są silne podmuchy powietrza, które unoszą w powietrze ponad 100-kilogramowego człowieka. W czasie lotu w kabinie dziecku towarzyszy instruktor w trosce o jego bezpieczeństwo. Przed lotem chłopiec otrzymuje także specjalny kombinezon, kask oraz ochronne gogle.

Zimowy kulig z Husky

Pomysłem na prezent świąteczny dla brata może być przejażdżka psim zaprzęgiem. To świetny upominek dla dziecka, które lubi zwierzęta oraz chętnie spędza czas, bawiąc się na śniegu. Trasa wycieczki najczęściej biegnie przez lasy i pola. W czasie jazdy uczestnik zabawy zajmuje miejsce pasażera i podróżuje razem z opiekunem.

Warsztaty robotyki dla dzieci

Oryginalnym pomysłem na prezent dla chłopaka są warsztaty robotyki. W trakcie zajęć dzieci dowiadują się jak budować i programować roboty. To kreatywny prezent dla dziecka, które jest miłośnikiem majsterkowania i chętnie uczy się nowych rzeczy. Zajęcia rozbudzają dziecięcą ciekawość, uczą logicznego myślenia, a także zgranej pracy zespołowej.

Indywidualna lekcja jazdy konnej

Ciekawe prezenty na święta to vouchery na różnego rodzaju aktywne zajęcia. Upominkiem dla młodszego brata może być np. indywidualna lekcja jazdy konnej. Zajęcia w siodle to pomysł na wyjątkową atrakcję dla chłopca, który jest miłośnikiem koni bądź po prostu bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Lekcje jazdy konnej, oprócz doskonałej zabawy, uczą odpowiedzialności, cierpliwości, a także rozwijają w dziecku empatię i wrażliwość.

Wspinaczka dla dzieci

Lekcja wspinaczki z instruktorem do pomysł na prezent świąteczny dla aktywnego dziecka, które na co dzień rozpiera energia. W trakcie zajęć chłopiec pozna podstawy sportu oraz zapozna się ze sprzętem. Wspinaczka to dla dziecka doskonała forma rozładowania nadmiaru energii. Ponadto zajęcia na ściance wspinaczkowej pozytywnie wpływają na rozwój ruchowy i ogólną kondycję fizyczną

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij